RENT A CAR

Green Pino Seaview Studios

Bar, Ulica Druga, Bar, Montenegro

Numri i pyetjeve: 850 Vizita: 4532

Numri i pyetjeve: 850 Vizita: 4532

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

E vendosur në Bar, 500 metra nga plazhi, Green Pino Seaviev Studios përmban një kopsht dhe një tarracë. Guests kanë një ballkon privat. Apartamentet kanë një pamje të bukur të detit dhe janë të rrethuara nga një pyll me pisha që ofron freski ideale në ditët e nxehta të verës.Apartamentet me ajër të kondicionuar përbëhen nga një dhomë të gjallë, një aneks kuzhine të pajisur plotësisht dhe 1 banjo. Një TV të sheshtë është dhënë.Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Podgoricës, 30 km nga prona.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 3000m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 600m

Në restorant: 600m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268393662

Emri i pronarit

Direct Booker


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 50%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën