RENT A CAR

Studio apartament Susanj

Bar, 14 E851, Šušanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 301 Vizita: 10042

Numri i pyetjeve: 301 Vizita: 10042

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament Susanj ndodhet në një vend të shkëlqyer me një tarracë të madhe dhe pamje nga deti. Është e pajisur me të gjitha gjërat e nevojshme për një qëndrim të këndshëm.

Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268821110

0038268821100

Emri i pronarit

Apartmani CG

Web site: www.apartmanicg.me

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën