RENT A CAR

VILLA NEPTUN

Bar, Bar - Susanj

Numri i pyetjeve: 1325 Vizita: 65316

Numri i pyetjeve: 1325 Vizita: 65316

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Objekti ndodhet përgjatë rrugës kryesore Sutomore - Bar larg nga deti 25 metra. Ne ofrojmë katër apartamente me kuzhina, si dhe tre dhoma me mundësinë e përdorimit të kuzhinës qendrore. Të gjitha dhomat dhe suitat kanë banjo të ndara dhe shumica e dhomave kanë tarraca me pamje nga deti. Ndërtesa gjithashtu ka një bar "sallë pritjeje" me tarraca të mëdha që lejojnë sunbathing dhe pushim. Parkimi i siguruar në garazh.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 029 526

Emri i pronarit

Jozo Stankovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën