RENT A CAR

Vila Jupok 2

Bar, BB 2, E851, Šušanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 672 Vizita: 2064

Numri i pyetjeve: 672 Vizita: 2064

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Jupok ndodhet 250 metra nga plazhi në Šušanj. Ajo ofron apartamente me lirë Wi-Fi dhe një ballkon apo tarracë. Një kopsht është gjithashtu në dispozicion. Qendra e Tivarit është rreth 1.7 km larg.

Të gjitha apartamentet kanë një TV, një kuzhinë me enë themelore dhe një banjo private. Guests mund të përdorni parkim falas private në vend.

Disa restorante, bare dhe dyqane ndodhen buzë plazhit, në një shëtitore të gjatë 3 km me pisha.

Klubet e natës mund të gjenden në qendër të Barit dhe në Sutomore, 2 km nga prona. Qyteti i gjallë i Budva është 20 km larg.

Aeroportet në Podgoricë dhe Tivat janë rreth 40 km nga vila.

Çiftet veçanërisht e pëlqyen vendndodhjen - ata e vlerësuan atë në 8.7 për një qëndrim për dy.

Ne flasim gjuhën tuaj!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 400m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268568666

Emri i pronarit

Ado Hadzibegovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën