RENT A CAR

Apartament Nino

Bečići, Marina Becica, bb , Bečići, Montenegro

Numri i pyetjeve: 571 Vizita: 15334

Numri i pyetjeve: 571 Vizita: 15334

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament ne Becici, 67 m2, ndertim i ri, kati i pare ,, ashensor .. Sipas Hotel Bella Vista ...

Apartamenti perfshin: dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon me pamje nga deti ...

Ndërrimi i shtratit dhe peshqireve çdo 5 ditë ..

Hapësira parkimi falas në rrugë, para ndërtesës, ose opsionale, 5EUR / ditë e drejtë pranë ndërtesës në një pronë private ..

Apartamenti ka vende per 6 persona ...

Dy klimat, internet, TV kabllor, makinë larëse, etj.

Çmimi i banesës: sipas kërkesës

Çmimi përfshin taksën e qëndrimit ...

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 30m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

00491624342958

Emri i pronarit

Timarac Miodrag


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën