RENT A CAR

Apartamente ALEKSIC

Bečići, Marina Becica bb

Numri i pyetjeve: 6074 Vizita: 168417

Numri i pyetjeve: 6074 Vizita: 168417

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente ALEKSIC apartamente me 3 yje, larg nga plazhi 100m. Ato janë të vendosura pranë Bella Vista Hotel. Ata janë të destinuara për 4 persona. Të gjitha apartamentet janë të pajisura me TV me programe shtëpi dhe satelitore, ajer te kondicionuar, kuzhinë të plotë me frigorifer dhe el. sobë (enët e plotë për drekë), banjo, tarracë, parking privat. Madhësia e banesës është 35m2.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267503293

Emri i pronarit

Aleksic Mira

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën