RENT A CAR

Apartamente Ivanoviq

Bečići, Ive Lole Ribara 12

Numri i pyetjeve: 9202 Vizita: 179138

Numri i pyetjeve: 9202 Vizita: 179138

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

+382 67 818 303 (viber)

Të nderuar vizitorë,Mirësevini në faqen e internetit të apartamentit Ivanovic që ndodhet në Becici, pranë hotelit "Splendid".

KAPACITETI

Në ofertën tonë janë apartamente të dyfishtë, trefishtë dhe katërfishtë me një kapacitet total prej 15 shtretërish.

Apartamente ne kemi janë të pajisura në mënyrë moderne me të gjitha lehtësitë shoqëruese (ajer te kondicionuar, TV kabllor, kuzhinë, banjo, internet wireless, tarraca me pamje nga deti), ku sidomos theksojmë komoditetin dhe gjerësinë e apartamenteve si dhe afërsinë e plazhit (150 metra).

Hapësira parkimi ofrohet sepse objekti ynë ka 6 hapësira garash, ose secili apartament ka një garazh në një garazh të mbuluar me dyer garazhi të largëta për ulje të ulëseve.

Pranë janë të gjitha lehtësitë e nevojshme (3 supermarkete, zyrë postare, stacion autobusi, restorante ...)

Atmosfera e këndshme dhe familjare, shërbimi cilësor dhe përvoja e gjatë në ofrimin e shërbimeve të akomodimit na tregojnë si një destinacion të këndshëm dhe të këndshëm për të dy festat aktive dhe relaksuese.

Ne dëshirojmë t'ju informojmë për ofertën, kapacitetet dhe pozicionin e favorshëm të apartamenteve tona, dhe ne ju ftojmë të na vizitoni dhe ju urojmë një mirëpritje të sinqertë.

Apartamente Ivanovic - Becici

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267433677

+38267818303

Emri i pronarit

Veselin & Ivana Ivanović


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën