RENT A CAR

Apartamente MONTENA

Bečići, Becici bb

Numri i pyetjeve: 4455 Vizita: 200380

Numri i pyetjeve: 4455 Vizita: 200380

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Pishinë


Përshkrim

Përshkrimi i ofertës * Kategorizimi: 4 yje Gjuhët e komunikimit: anglisht, frëngjisht dhe italisht! Objekti ka: oborr i përbashkët i 50m2, pritja, mundësia e përdorimit të internetit! Sporti, rekreacioni, argëtimi: pishinë shtëpie 200m, pishinë të hapur 200m, pishinë për fëmijë 200m, sauna 100m, volejboll plazhi 300m, 100m solarium, klubi palestër 100m, fusha tenisi 600m, fud. stadiumi 500m, qendra sportive 2000m, klubi disko 300m, pingpong 300m, klubi nate 300m, zhytja, sportet e ujit, masazh, ekskursione të organizuara, ekskursion i organizuar me anije, biçikleta me qira, shtigjet për vela dhe vrap, mbrëmje muzikore! Largësia nga objektet e rëndësishme: Qendra / qyteti - Budva 1500m, aeroporti 20 km, stacioni i autobusit 1050m, qendra shëndetësore 30m, deti / plazhi 150m, dyqani më i afërt 20m!

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 150m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 65 924 3573

Emri i pronarit

Apartments MONTENA

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën