RENT A CAR

Domador

Bečići, Ivana Gorana Kovacica bb

Numri i pyetjeve: 5868 Vizita: 200685

Numri i pyetjeve: 5868 Vizita: 200685

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Domador është një objekt i ri në Beçiç, i hapur më 1.05.2011, ndodhet në një pjesë të qetë të Beçiçit, vetëm 150 metra larg plazhit, vetëm jashtë hotelit Queen. Edhe pse plazhi i Don është mbi rrugën kryesore, ai drejton një urë për këmbësorë në mënyrë që të mos kalojë rrugën. Pajisur modernisht me një kapacitet prej 15 dhomash të cilat janë të dyfishtë dhe të trefishtë dhe 2 suita luksoze. Të gjitha dhomat janë të pajisura sipas standardeve botërore që do të thotë se kanë ajër të kondicionuar, mini-frigorifer, TV plazma me TV kabllor, internet wireless. Në bodrum ka një qendër spa me Jacuzzi, një palestër me një sauna dhe një sallë për fëmijë. Në oborr ka një burim, si dhe një kanal që mund të jetë i relaksuar dhe ka një parking privat.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 150m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën