RENT A CAR

Shtëpia Familjare Baroviç

Bečići

Numri i pyetjeve: 2570 Vizita: 70445

Numri i pyetjeve: 2570 Vizita: 70445

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Shtëpia e familjes Baroviç ndodhet pranë hotelit Falkensteiner, në një pjesë të qetë të Beçiçit. Ne kemi suplemente të dyfishtë, të trefishtë dhe katërfishtë (dy dhoma gjumi të veçanta). Ndërtesa është ndërtuar në vitin 2012 dhe e pajisur sipas standardeve të larta turistike. Çdo apartament ka një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, tarracë. Bedding është ndryshuar në 7 ditë, dhe sanduiçe janë për çdo 3 ditë. Banesat janë pastruar çdo ditë të tretë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 450m

Në plazh: 450m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 661107

+381 69 8210 143

Emri i pronarit

Biljana Barovic

Dërgo kërkesën