RENT A CAR

Vile BECIC

Bečići, Ulica Marina Becica bb

Numri i pyetjeve: 5666 Vizita: 217206

Numri i pyetjeve: 5666 Vizita: 217206

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila Becici ndodhet në Becici, përballë Mbretëreshës së Malit të Zi. Tre vilat tona janë të vendosura në një zonë të qetë, të rrethuar me pemë ulliri, pëllëmbë, mandarina dhe një shumëllojshmëri të bimëve të tjera mesdhetare. Ata janë 200 metra larg plazhit Becici

Vila Becici ofrojnë strehim në apartamente dhe dhoma të emëruara me qejf. Vilat tona kanë apartamente me dy shtretër, tre krevat, katër shtretër dhe pesë krevate, si dhe dhoma me dy shtretër dhe tre krevate. Çdo apartament ka një ballkon privat dhe 24 orë furnizim të pandërprerë me ujë.

Aeroporti Tivat është 20 km larg. Kapaciteti total është 100 shtretër. Ne kemi dy zona parkimi privat për 30 makina. Ne punojmë me agjencitë dhe kompanitë turistike vendase dhe të huaja në organizimin e pushimeve të grupeve.

Dyert tona janë gjithmonë të hapura për ju, MIRESEVINI!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 560 171

Emri i pronarit

Stevo Becic

Dërgo kërkesën