RENT A CAR

Apartamente Bjelila

Bjelila, Bjelila bb

Numri i pyetjeve: 1088 Vizita: 74673

Numri i pyetjeve: 1088 Vizita: 74673

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Banesat "Bjelila" janë të vendosura në bregun e detit, në Gjirin e Kotorrit, në gjirin dhe në qytetin e Bjelilës. Tani për tani ka 3 apartamente 40 dhe 45m2. Apartamente janë 3m nga deti dhe nga plazhi kryesor 50m. Bjelila ishte një peshkim dhe turistik i vogël, një vend që dallon nga një breg i bukur, gjiret e shumta, shtëpitë e gurëve dhe taverna është një ambient unik.
Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 561 821

Emri i pronarit

Bjelila

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën