RENT A CAR

Apartament Brajovic

Budva, Mediteranska bb

Numri i pyetjeve: 556 Vizita: 47002

Numri i pyetjeve: 556 Vizita: 47002

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Me qira një apartament në Budvë me një sipërfaqe prej 72 metra katrore, ka dy dhoma të reja, një dhomë të madhe të gjallë, një kuzhinë me elemente të ndërtuara, një banjo dhe një tarracë në nivelin e parë dhe dy dhoma gjumi në nivelin e dytë. Në dhomat e gjumit ka një krevat francez.Stan është shumë e rehatshme për max 6 persona. Para ndërtesës ekziston një parking i madh. Çmimi në qershor është 70 E në ditë, dhe në korrik dhe gusht 100 E në ditë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

381648760159

Emri i pronarit

Ljiljana Brajovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën