RENT A CAR

Apartament Qendra Budva

Budva, Budva

Numri i pyetjeve: 1104 Vizita: 82279

Numri i pyetjeve: 1104 Vizita: 82279

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning


Përshkrim

Apartament qendra Budva është e vendosur në qendër të Budvës, në një mjedis të qetë, disa minuta nga qyteti i vjetër dhe plazhi. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e dyte, perbehet nga: sallon me kuzhinen dhe ngrenje, dhoma gjumi me krevat dopio, banjo te bollshme me masazh dhe tarracë të plotë. Brenda dhomës së ndenjes ka një cep të qoshes ku, nëse është e nevojshme, një person mund të fle. Apartamenti ka një frigorifer, ajer te kondicionuar, TV kabllor, internet, tharëse flokësh, thotë dolli, kazan dhe pishinë me rërë (një i vogël dhe i madh për person). Apartament Qendra Budva është e re dhe e rehatshme, e destinuar për një pushim kryesisht për dy njerëz. Çmimi për korrik dhe gusht është 50 e

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 637772303

Emri i pronarit

Apartmani Centar

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën