RENT A CAR

Apartamente BOLOGNA

Budva, Topliski put 22

Numri i pyetjeve: 2343 Vizita: 67471

Numri i pyetjeve: 2343 Vizita: 67471

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Informacione themelore:

- Të gjitha apartamentet kanë një tarracë

- Parking privat është në dispozicion

- Të gjitha apartamentet janë me ajër të kondicionuar

- Të gjitha apartamentet kanë TV

- Peshqiret ndryshohen çdo 3-4 dite

- Pets lejuar

- Internet (Wi-fi) është në dispozicion në të gjithë shtëpinë

- Lavatrice, larje dhe hekurosje (sipas kërkesës)

- Pajisje Kuzhina: tenxhere, frigorifer, enë kuzhine dhe enët sipas numrit të personave

Largësia e objekteve:

- Qendra e qytetit ........ 300 m

- Ambulanca ............ 200 m

- Deti, Plazhi .......... 300 m

- Farmaci ................. 50 m

- Restorant ............... 10 m

- Stacioni ................ 200 m

- Dyqani ............ 10 m

- Pompë ................. 500 m

- Zyra postare ................... 150 m

- Aeroporti ... 25 km

* Kontrollo: .......... pas orës 12:00

* Kontrolloni: ........ deri në orën 10:00

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 670076

Emri i pronarit

Ivica Janovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën