RENT A CAR

Guest House Igalo

Igalo, Dr Svetozara Zivojinovica 17

Numri i pyetjeve: 1770 Vizita: 28994

Numri i pyetjeve: 1770 Vizita: 28994

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Banesë private në Igalo në një plazh me rërë pranë vilës së Titos. Ne ofrojmë:

- Apartament me dy dhoma gjumi me një tarracë të madhe

- Dhoma me banjë private

*** OFERTA FALAS *** Për çdo shtatë qëndrime gjatë natës në prill, maj, qershor, shtator ose tetor, ju merrni një natë të lirë.

Ju mund të shihni të gjitha detajet më poshtë në përshkrimin e akomodimit. Për informacione shtesë, çmime dhe kushte falas, ju lutem dërgoni një pyetje, e-mail ose na telefononi. Mirë se vini!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 532 778

Emri i pronarit

Sanja Kipic

Web site: www.facebook.com/GuestHouseIgalo


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën