RENT A CAR

Apartamente Milacic

Sutomore, Brca B.B

Numri i pyetjeve: 6993 Vizita: 170198

Numri i pyetjeve: 6993 Vizita: 170198

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

I marr me qira apartamente luksoze, apartamente në studio dhe dhoma në Sutomore 30 metra nga deti. Apartamente përmbajnë: ajer te kondicionuar, TV LCD, kuzhine, banjo dhe tarracë

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 585 024

Emri i pronarit

Anka Milacic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën