RENT A CAR

Villa Jovanoviç

Sutomore, Spičanska 37 Sutomore

Numri i pyetjeve: 4420 Vizita: 121550

Numri i pyetjeve: 4420 Vizita: 121550

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Mali i Zi, Sutomore, vilë Jovanovic, ne marrim me qira apartamente të reja, luksoze dhe dhoma në afërsi të detit me ajër të kondicionuar, TV satelitor, WiFi internet, kuzhinë të pajisur plotësisht me tavolinë ngrënie, banjo me dush (24h ujë të ngrohtë-vilë ka sistem diellor) tarracë me mobilje kopsht, oborr të madh, swing, mobilje kopsht, përdorim vuaj, shumë vende të luajë dhe pushimit, parkimi ofrohet, tavolinë pingpong

Nëse është e nevojshme, ne organizojmë transferimin e mysafirëve në aeroport, stacion hekurudhor dhe autobusi

+381 63 485 102

www.villajovanovic.com

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38163485102

+38267839659

Emri i pronarit

Predrag Jovanovic

Web site: www.villajovanovic.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën