RENT A CAR

Apartamente Stari Grad

Sutomore, 22 Obala Iva Novakovića, Sutomore, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 1353 Vizita: 18134

Numri i pyetjeve: 1353 Vizita: 18134

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente Stari Grad janë të vendosura në Sutomore. Ne kemi dhoma të kategorisë I, si dhe apartamente. Ne jemi të vendosur në sallonin kryesor në Iva Novakovica bb, vetëm 10 metra larg nga deti. Dhomat dhe apartamentet kanë tarraca dhe pamje të detit. Ekziston edhe një restorant në vend. Ne ofrojmë mysafirë shërbime të plota ose gjysmë të bordit. Për të gjitha informacionet shtesë, mund të na kontaktoni në +38269553599.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1m

Në plazh: 5m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 2m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269553599

+38269553599

Emri i pronarit

Milic Milica


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën