RENT A CAR

Katër Peshku

Petrovac, Krs Medinski

Numri i pyetjeve: 1169 Vizita: 28996

Numri i pyetjeve: 1169 Vizita: 28996

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ndodhet 250 metra nga një plazh me rërë në Petrovac na Moru, apartamente Four Fish ofrojnë strehim me ajër të kondicionuar me qasje të lirë WiFi. Kopsht është në dispozicion të mysafirëve. Njësitë vijnë me kanale satelitore, një minibar dhe një aneks kuzhine të pajisur. Banjo private kanë një dush dhe një tharëse flokësh. Tualetin e lira. Apartamente Four Fish tregojnë një tarracë dhe të ofrojnë parkim falas private. Restorantet shërbejnë enët tradicionale, si dhe dyqanet ushqimore mund të gjendet në një shëtitje 10-minuta. Budva Qyteti i vjetër mund të vizitohen brenda 18 km. Aeroporti i Tivatit është në distancë prej 35 km.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268276505

Emri i pronarit

Vuk Jovanovic

Dërgo kërkesën