RENT A CAR

Studio apartament Merlin

Budva, 4 Filipa Kovačevića, Budva, Montenegro

Numri i pyetjeve: 234 Vizita: 9865

Numri i pyetjeve: 234 Vizita: 9865

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament Merlin ndodhet në qendër të Budvës, afër stacionit të autobusëve dhe Qendrës Shëndetësore. Është e pajisur me të gjitha gjërat e nevojshme për një qëndrim të këndshëm. Ajo ka një tarracë të përbashkët me apartamentin Kum, edhe pse ato janë apartamente fizikisht të ndara. Apartamenti ka ajer te kondicionuar, TV kabllor, internet.

Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 5m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268821110

0038268821100

0038269443332

Emri i pronarit

Apartmani CG

Web site: www.apartmanicg.me

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën