RENT A CAR

Villa PETRANOVIQI

Budva, Sarajevska 4

Numri i pyetjeve: 1459 Vizita: 103601

Numri i pyetjeve: 1459 Vizita: 103601

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila 'Petranovic' ndodhet në hyrje

në Budva nga Becica në rrjedhën rrethore

5 minuta nga plazhi në rrugën Sarajeva numër 4.

Vilë në ofertën e saj ka 2 dhoma të trefishtë

apartamente, si dhe një apartament të madh me dy dhoma gjumi

apartament me 6 shtretër. Apartamente janë de-lux

pajisur me TV, ajer te kondicionuar, kuzhine, banjo me

dush kabinë, si dhe një tarracë

nëse ata vijnë në makinën e tyre, parkimi ofrohet.

Objekti i vilës është i mbuluar me kube guri dhe

të rregulluar me lule të ndryshme, konfuzion, pemë,

rrushi, kivi, shtrëngon, apartamente kategorizohen

me tre yje.

Apartamente mund të merren me qira

gjatë gjithë vitit me një marrëveshje,

dhe çmimet në sezon janë nga 40 euro në 90 euro për apartament, varësisht nga apartamenti i zgjedhur dhe koha e vitit.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 444 454

Emri i pronarit

Vjera Petranovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën