RENT A CAR

APARTAMENTET MASHA

Buljarica, BULJARICA BB.

Numri i pyetjeve: 2616 Vizita: 92585

Numri i pyetjeve: 2616 Vizita: 92585

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Buljarica është një qytet bregdetar, i përket Komunës së Budvës dhe ndodhet 2 km nga Petrovac në drejtim të Barit .. Plazhi i Buljaricka është një nga më të bukurat në Malin e Zi, me gjatësi 2.5 km. Apartamenti ynë ndodhet në pjesën qendrore të këtij fshati bregdetar, jo shumë larg plazh. Ato janë të pajisura sipas parimit të studimit. Secili nga apartamentet ka një hyrje të veçantë, një dhomë gjumi me një aneks kuzhine dhe një dhomë ngrënie, një banjo dhe një tarracë. Dhomat janë të pajisura me TV (kbv), ajer te kondicionuar, internet wireless dhe PARKING.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 562600

Emri i pronarit

VUCICEVIC NADEZDA

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën