RENT A CAR

Apartamente BRNOVIC

Buljarica

Numri i pyetjeve: 1622 Vizita: 43627

Numri i pyetjeve: 1622 Vizita: 43627

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Ne marrim me qira 8 apartamente në Buljarica të cilat janë 80 metra larg nga deti. Apartamente shumë të bollshme studioje me kapacitet 4 + 1, kanë një kuzhinë të pajisur plotësisht, tarraca të mëdha dhe shumë të këndshme në hije të ullirit, ajer te kondicionuar, satelit etj. Parkimi ofrohet.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 100m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 625 876

Emri i pronarit

Emilija Brnović

Dërgo kërkesën