RENT A CAR

Apartamente Buljarica

Buljarica, Buljarica b.b. (85300 Petrovac - Montenegro)

Numri i pyetjeve: 3309 Vizita: 142622

Numri i pyetjeve: 3309 Vizita: 142622

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Rreth Buljarica ... Buljarica është një vend turistik në pjesën qendrore të bregdetit, një kilometër në jug të Petrovac. Plazhi në Buljaricë është një nga më të bukurat në Malin e Zi, gjatësia 2,500 m. Përveç plazheve të bukura, në Buljarica ka një manastir të vjetër Gradiste nga shekulli XII, Kufin me një kullë Boskovica dhe kishën e Shën Petka, si një vend ku ishte kufiri i Evropës me Turqinë nga viti 1571-1878. vit, si dhe disa fshatra me arkitekturë të vjetër Pashto. Buljarica ndodhet gjysmë rrugë ndërmjet Budvës dhe Barit, rreth 20 km nga të dy vendet dhe 56 km në jug të Podgoricës. Nga aeroporti i Tivarit, Buljarica është rreth 40 km larg. Kova Buljarica përfaqëson plazhin më të madh të Rivierës së Budvës. Sipër Buljarica ka edhe udhëtimin më tërheqës për ata që janë paragliding, dhe një ulje shumë të përshtatshme në bregdet, si dhe dy vende të jashtëzakonshme për zhytje dhe zhytje peshkimi - shkëmbinjtë Mravinjak dhe Zenta pranë ishullit Katic. Rreth apartamenteve ... Apartamente studio / 2 + 1 janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV kabllor + wi-fi, mini kuzhine, banjo, oborr të madh privat, sallë bilardos dhe bibliotekë. Parkim i siguruar, pamje nga deti nga tarraca, në afërsi të plazhit është 150 m.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38266150351

Emri i pronarit

đorđe gregović

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën