RENT A CAR

Apartamente Djordje

Buljarica, E80, Buljarica bb, Montenegro

Numri i pyetjeve: 138 Vizita: 6493

Numri i pyetjeve: 138 Vizita: 6493

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Në qendër të Buljarica, ne ju ofrojmë një vend ideal për relaksim, një mjedis të qetë të një oborri shumë të madh dhe shumë gjelbërim. Akomodimi Apartamente Djordje ndodhet 600 metra (7 minuta më këmbë) nga plazhi dhe 2.5 km nga qendra e Petrovac. Guests kanë WiFi të lirë dhe parkim brenda objektit.

Të gjitha njësitë kanë një ballkon, ndërsa pikëpamjet individuale ofrojnë detin. Disa njësi gjithashtu kanë një kuzhinë me një frigorifer dhe një lugat. Peshqir dhe fletët janë dhënë.

Në afërsi të shtëpisë ka një treg super, si dhe një stacion autobusi me lidhje direkte në Bar, Budva dhe Herceg Novi. Aeroporti i Podgoricës është 45 km larg, ndërsa Aeroporti i Tivat është 38 km larg. Shërbimi i transportit të organizuar është në dispozicion për një pagesë shtesë.

Mirë se vini!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 600m

Në plazh: 600m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269266210

+38268368030

+38233461469

Emri i pronarit

Nataša Midžor


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën