RENT A CAR

Apartamente Galija

Buljarica, Obala b.b.

Numri i pyetjeve: 1445 Vizita: 138681

Numri i pyetjeve: 1445 Vizita: 138681

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente dhe restoranti i peshkut 'Galija' janë të vendosura në Buljarica në bregdet, ne mund t'ju ofrojmë strehim të shkëlqyer apartamentesh, si dhe specialitete peshku dhe mish, shumë vite eksperience dhe gjithmonë peshk të freskët dhe ushqim deti që ne gjuaj do t'ju bëjnë mysafirët vitin e ardhshëm. Thirrni për rezervim, ju lutemi dërgoni mail. Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në dyqan: 350m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën