RENT A CAR

Apartamente Jovicevic

Buljarica, Buljarica b.b.

Numri i pyetjeve: 1643 Vizita: 100576

Numri i pyetjeve: 1643 Vizita: 100576

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Shtëpia është e vendosur në një vend të bukur dhe të qetë. Nikoqiri i dashur do ta bëjë festën tuaj edhe më të këndshme dhe do t'ju takojë nëse është e nevojshme. Ne ofrojmë: një apartament me katër shtretër (3 shtretër dhomë gjumi + 1 dhomë shtesë dhomë ngrënie) një apartament të trefishtë (2 +1 shtrat-dhoma të ndara) një apartament me dy studio Banesat janë të pajisura me: - kuzhina -Kablovsky TV - Internet pa tel -TERRACE. Parkimi i siguruar! Mirë se vini!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 520 495

Emri i pronarit

Nevenka Jovicevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën