RENT A CAR

Apartamente LIBERO

Buljarica, Buljarica bb

Numri i pyetjeve: 2214 Vizita: 47240

Numri i pyetjeve: 2214 Vizita: 47240

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë apartamente studio 30m2 katër shtrat dhe apartamente studio 18m2 dyfishtë.

Çdo apartament ka:

kuzhinë

klimë TV kabllor

banjë

tarracë

Ndërtesa është e mbuluar me sinjal të internetit dhe ka parkim. Për të gjithë informacionin e mëtejshëm ne jemi në dispozicionin tuaj.

MIRESEVINI!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68525533

+382 68530340

Emri i pronarit

Bojan Kokorus

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën