RENT A CAR

Apartamente Manja

Buljarica, Djurovici bb

Numri i pyetjeve: 140 Vizita: 11951

Numri i pyetjeve: 140 Vizita: 11951

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Banesat janë të vendosura në Buljarica, në fshatin Djurovica, në shtëpinë familjare Andric. Largësia nga deti është 2 km dhe prandaj ne rekomandojmë mbërritjen me makinë. Nëse doni të kaloni pushimet tuaja në një fshat autentik bregdetar, larg nga gjeli dhe zhurma ju jeni në vendin e duhur. Ne ju ofrojmë apartamente të pajisura plotësisht të vendosura në një mjedis natyror. i mirëpritur
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 2000m

Në dyqan: 700m

Në restorant: 700m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268704329

Emri i pronarit

Marko Andric

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën