RENT A CAR

Apartamente Midzor

Buljarica, Krs Midzorov b.b.

Numri i pyetjeve: 1470 Vizita: 146658

Numri i pyetjeve: 1470 Vizita: 146658

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë apartamente luksoze, moderne dhe të bollshme me dhoma gjumi të veçanta. Ne gjithashtu ofrojmë një dhomë dyshe me ajër të kondicionuar, banjo dhe tarracë. Çdo apartament ka: - Pajisja klimatike TV kabllovik -Kuzhina dy dhoma gjumi - Sinjali i internetit - Pamje nga deti -banjo -TERRACE Parkimi për mysafirët ofrohet, uji është pa ndërprerje. Shtëpia është e vendosur në Buljarica rreth 700 metra larg detit, 2 km nga Petrovac. Nëse planifikoni një pushim larg zhurmës dhe zhurmës me rehati të lartë, atëherë kjo është zgjedhja e duhur për ju. i mirëpritur
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 520 525

Emri i pronarit

Marko Midzor

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën