RENT A CAR

Apartamente dhe dhoma Vuko dhe Magdalena

Buljarica, Buljarica bb

Numri i pyetjeve: 586 Vizita: 21411

Numri i pyetjeve: 586 Vizita: 21411

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në qendër të Buljaricës, ne ju ofrojmë një vend ideal për pushime, një mjedis të qetë të një oborri shumë të madh dhe shumë gjelbërimesh. Në afërsi të shtëpisë ka një supermarket si dhe një stacion autobusi me lidhje të drejtpërdrejtë me Bar dhe Herceg Novi.Prandaj do të përmendim se në Buljarice ndodhet disa restorante dhe bare në plazh. Një plazh me rërë kryeministër 2,5 km të gjatë. Nëse doni natën, Petrovac ndodhet vetëm 2 km deri në 18 km në Budva dhe 9 km në Sutormora. Distanca është 7 minuta më këmbë. Ne organizojmë një transferim nga një stacion treni ose aeroport me një tarifë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268601470

+381642017991

Emri i pronarit

Vuko i Magdalena Midzor

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën