RENT A CAR

Bujtina Ana

Buljarica, 6X28+6R9, Kaluđerac, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 276 Vizita: 1916

Numri i pyetjeve: 276 Vizita: 1916

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamentet e Guest House Ana janë të vendosura në Buljarice, vetëm 500 metra nga plazhi ose 5.6 minuta më këmbë. Të gjitha akomodimet kanë kuzhinë, banjo, TV, wifi dhe parking për mysafirët.Podgorica është 45 km larg. Aeroporti më i afërt është në Tivat, vetëm 40 km nga Apartamente Ana.Shërbimi i anijes në aeroport, si dhe shërbimet e makinave me qira mund të organizohen me kërkesë paraprake dhe me një kosto shtesë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269469410

Emri i pronarit

Ana Vucicevic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën