RENT A CAR

Dhomat M

Buljarica, E65, Kaluđerac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 489 Vizita: 25155

Numri i pyetjeve: 489 Vizita: 25155

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Pamje nga deti


Përshkrim

Ne ofrojmë strehim në një shtëpi autentike bregdetare me një pamje të bukur të detit. Akomodimi përbëhet nga dhoma dyshe dhe trefishe me një banjo në dy dhoma. Brenda ndërtesës ka një tarracë të përbashkët, si dhe një kuzhinë të përbashkët me një dhomë ngrënie dhe një dhomë të gjallë për të gjithë mysafirët. Dhomat nuk janë të ajrit të kondicionuar, por ka një tifoz në çdo dhomë. Parkimi ofrohet në ndërtesë. Interneti Wireless është i pranishëm në objekt.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267390166

Emri i pronarit

Rado Midzor

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën