RENT A CAR

Eko selo DRVLJANIK

Buljarica, Buljarica bb

Numri i pyetjeve: 2370 Vizita: 101004

Numri i pyetjeve: 2370 Vizita: 101004

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Regjistruesi ndodhet në Buljarica në bregdetin malazez vetëm 300 metra nga plazhi i bukur prej mbi 3 km të gjatë. Kampi është bërë prej druri dhe guri plotësisht. Një grup i tillë materialesh natyrore lë përshtypje të fortë tek të gjithë macet tona që qëndrojnë në kampin me një eksperiencë të paharrueshme. Ndërtuar në frymën e antikitetit, por ndërtuar dhe përshtatur në kohët moderne, gjatë qëndrimit tuaj nuk do të keni TV kabllor apo internet wireless nëse doni të jeni në "lumë" me punën tuaj ose ndonjë përmbajtje tjetër. në www.drvljanik.com -------------------------------------------- ---- Radmila dhe Branko Andjelic u ngritën me entuziazëm dhe dashuri të madhe.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269459289

Emri i pronarit

Radmila Andjelic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën