RENT A CAR

Shtëpi pushimi - Budimic

Buljarica, Buljarica b.b.

Numri i pyetjeve: 1319 Vizita: 56720

Numri i pyetjeve: 1319 Vizita: 56720

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Nëse jeni një dashnor i natyrës, shtëpia jonë e pushimit është zgjedhja e duhur për ju. Është 150 metra larg plazhit Buljarica dhe futet në kopshtin e gjelbër, i cili në vitet e fundit është një nga më të bukurat në Bashkinë e Budvës. Këtu do të shihni një koleksion të bukur të kaktuseve, si dhe disa lloje bimësh endemike nga ky rajon. Ne ofrojmë apartamente luksoze që janë të pajisura në mënyrë që gjatë pushimeve tuaja të mos keni asgjë për të humbur. Çdo apartament ka vend të vet parkimi në hijen e kopshtit tonë, pamje nga deti, kuzhinë e pajisur plotësisht, TV, ajer te kondicionuar ... Buljarica është një vendpushim idilik familjar. Plazhi me rërë, paqe dhe qetësi ... Vendi është mjaft i afërt dhe ende larg nga kafenetë dhe restorantet e zhurmshme të metropolit të turizmit në Mal të Zi, Budva. Petrovac në det është vendi i parë më i madh, ideale për daljet në mbrëmje. Bar, dhe gjithashtu kryeqyteti i Malit të Zi, Podgorica, janë gjithashtu relativisht të afërt. Ju rekomandojmë që të eksploroni mjedisin, pasi që më shumë Buljarica janë perlat e vërteta që ju duhet të zbuloni ... Gëzoni një nga plazhet më të bukura në bregun e Malit të Zi dhe vizitoni vende interesante në zonën e Buljaricës. Familja Budimir ju mirëpret në Baljaricë.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269605704

+38269069409

+38269027263

Emri i pronarit

Budimic Larisa

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën