RENT A CAR

Apartamente Anamarija

Canj, Anamarija apartmani, Čanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1143 Vizita: 25868

Numri i pyetjeve: 1143 Vizita: 25868

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente '' Anamarija '' janë të vendosura 250 metra nga bregu. Që nga viti 2006 kemi plotësuar me sukses nevojat e mysafirëve tanë. Përveç tarracave private në apartamente, të ftuarve kanë në dispozicion një tarracë të madhe me pamje nga deti. Transferimi në mbërritje dhe nisje ofrohet. Uji në ndërtesë është vazhdimisht. Në afërsi të ndërtesës ekziston një parking i cili është nën kontroll për 24 orë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381641217667

+382 69 765 756

+382 30 377 045

Emri i pronarit

AnaMarija

Web site: http://anamarijacanj.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën