RENT A CAR

Apartamente Stojković

Canj, Unnamed Road, Čanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 181 Vizita: 5607

Numri i pyetjeve: 181 Vizita: 5607

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Villa Stojkoviç ndodhet në Canja, ndërtesa ndodhet pranë rrugës kryesore, dhoma te bollshme me tarraca private dhe banjo dhe pamje nga deti. Ndriçimi i rrugëve, afër qendrës tregtare. Na vizitoni gjatë verës për të shijuar klimën dhe paqen fantastike, oborrin e gjykatës, plazhin 300m, qendrën tregtare 300m, stacionin e autobusëve 400m, klinikën 400m.

Me një pushim të veçantë familjar, Canj është një vend i vogël turistik në pjesën juglindore të bregdetit malazez midis Barit (13km) dhe Budvës (22km); larg aeroportit të Podgoricës 41 km, dhe nga aeroporti Tivat 45 km. Me një plazh të bukur me guralecë prej 1200m. Për shkak të bukurisë së plazhit të zhavorrit, ajo u quajt "Pearl Coast".

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268356733

+49 157 71160235

00381641790795

Emri i pronarit

Mira i Slavko Stojkovic

Dërgo kërkesën