RENT A CAR

Vila Jelena

Canj, Ulica Čanj 2, Čanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 766 Vizita: 21106

Numri i pyetjeve: 766 Vizita: 21106

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila Jelena ndodhet në një pjesë të qetë të Čanje dhe ju jep mysafirëve paqe dhe pushime cilësore. Ajo është 300 metra nga plazhi. Ka dy dhoma dopio, katër studio dhe një apartament luksoz. Guests kanë në dispozicion të tyre një vend parkimi të vendosur pranë Villa, dhe për mysafirët që vijnë nga stacioni i trenit ose autobus, transporti është siguruar.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 573 556

+381 64 401 4463

Emri i pronarit

Vila Jelena

Web site: http://vilajelena-canj.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën