RENT A CAR

Apartamente CECA

Djenovici

Numri i pyetjeve: 1905 Vizita: 56285

Numri i pyetjeve: 1905 Vizita: 56285

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Mirë se vini në apartamente Ceca.

Apartamente të reja në Djenovici. Në afërsi të detit, 50 m në plazh. Apartamente janë 42 m2, për 2-4 persona. Standard gjerman. Banesat janë me dhomë gjumi të veçantë, dhomen e ndjenjes me kuzhinë, banjo dhe ballkon. Përmban SAT TV, ajer te kondicionuar, internet. Dy aeroporte janë në afërsi të tij: Dubrovnik 40 km, Tivat 13 km. Kafene, restorante, pishina, shesh lojërash janë afër, si dhe një stacion autobusi. Ato janë të vendosura 7 km nga Herceg Novi. Kotor është 30 km larg. Qytetet janë plot me përmbajtje kulturore, si dhe pamje historike.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267156714

+49 1726579303

Emri i pronarit

Svetlana Milinkovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën