RENT A CAR

Apartamente Dakic

Djenovici, Djenovici bb

Numri i pyetjeve: 1585 Vizita: 33031

Numri i pyetjeve: 1585 Vizita: 33031

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Djenovici është një vend i vogël turistik, 7 km larg nga Herceg Novi, i cili karakterizohet nga paqe dhe qetësi, kështu që është ideale për pushimet familjare. Akomodimi ndodhet në bregdet, 15 metra larg plazhit. Apartamente janë 29 - 55 m2, nga të cilat 4 janë të vetme (2 + 2 shtretër), 2 dy dhoma gjumi (2 + 3 shtretër) dhe 2 apartamente me dy studio. Apartamente janë kategorizuar me 4 yje. Ato janë të pajisura me kuzhinë, dush, TV kabllor dhe Wi-Fi. Të gjitha apartamentet kanë një tarracë me pamje nga deti. Ndërtesa ka ajër të kondicionuar qendror dhe parkim vetanak.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 359 285

Emri i pronarit

Jovo Dakic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën