RENT A CAR

Apartamente Jakovljevic

Djenovici, Djenovici bb

Numri i pyetjeve: 1472 Vizita: 72518

Numri i pyetjeve: 1472 Vizita: 72518

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente JAKOVLJEVIĆ janë të vendosura në Djenovici, vetëm dy minuta më këmbë nga plazhi. Shtëpi familjare me gjashtë apartamente në një mjedis të qetë, është një vend ideal për pushimet tuaja. Apartamente janë të pozicionuara për t'ju siguruar privatësinë e plotë në lidhje me të ftuarit e tjerë. Çdo apartament ka:

Banjo (dush, lavaman, tualet) Kuzhina (frigorifer, sobë mini, lavaman, enët dhe ushqime). Apartamente me katër shtretër kanë një kuzhinë të veçantë, një aneks kuzhine, ndërsa apartamentet me tre shtretër kanë një të ashtuquajtur kabinet kuzhine. Ballkon, me pamje nga deti Tabela dhe karrige Air conditioning Pjatalarëse Rezervuar Free Parking.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 200m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 013 311

Emri i pronarit

Jakovljević

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën