RENT A CAR

Apartamente Savic

Djenovici, Djenovici bb

Numri i pyetjeve: 1770 Vizita: 93479

Numri i pyetjeve: 1770 Vizita: 93479

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente të reja, të mobiluara plotësisht. Apartamente janë të madhësisë 38m2 dhe 44m2, dhe apartamenti para ka një ballkon 12m2 me karrige në kuvertë dhe një tavolinë. Shtëpia është e vendosur në një komplot të madh ku mund të shijoni paqen dhe qetësinë. Stacioni i autobusëve, restorantet dhe dyqanet janë vetëm një distancë të shkurtër larg. Uji është siguruar gjatë gjithë ditës, dhe nuk ka zhurmë në afërsi të banesës.

Qershor - 40 euro / ditë

Korrik - 50 euro / ditë

Gusht - 50 euro / ditë

Shtator - 40 euro / ditë

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38231676167

+38269729524

Emri i pronarit

milica savic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën