RENT A CAR

Apartamente yll Vojvodic

Djenovici, Djenovici

Numri i pyetjeve: 989 Vizita: 28355

Numri i pyetjeve: 989 Vizita: 28355

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Djenovici janë një destinacion i vogël turistik, 7 km larg nga Herceg Novi. Aty pranë janë aeroportet në Tivat dhe Dubrovnik. Apartamente të ndërtuara rishtas "Ylli Vojvodic" janë të vendosura në bregdetin e detit, 30 metra nga plazhi, me dy dhoma gjumi (5 + 2 shtretër), një dhomë gjumi (3 +2) shtretër dhe apartamente studio (3 shtretër). Të gjitha apartamentet janë të mobiluara me qejf. Përveç mobiljeve të cilësisë, apartamente gjithashtu përfshijnë ajer te kondicionuar, pjatalarëse dhe të gjitha makinat, TV, SAT, internet. Vend parkimi është dhënë për çdo apartament. Oferta falas për të rinjtë është një krevat fëmijësh dhe ushqyes. Përveç mysafirëve të apartamenteve të marrë një loungers diellit dhe cadra në plazh ose pishinë. Apartamente janë ideale për pushime familjare.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 30m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 814735

Emri i pronarit

Gara Vojvodic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën