RENT A CAR

Ujë blu Falkone

Djenovici, Unnamed Road, Đenovići, Черногория

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 3762

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 3762

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Falkone Blue Water Apartamentet janë të vendosura 200 metra larg detit, jo larg Herceg Novi. Ofrohen falas Wi-Fi dhe parkim falas.Të gjitha apartamentet kanë dy njësi për ajër të kondicionuar, TV kabllor, aneks kuzhine dhe banjo me dush, tharëse flokësh. Apartamentet kanë një tarracë me pamje nga deti. .Një shtëpi familjare me një atmosferë të mrekullueshme paqeje dhe qetësie.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 450m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 250m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin


Thirrni pronarin

069589849

Emri i pronarit

Anastasia Ristichevich

Objektet e zgjedhura