RENT A CAR

Akomodimi Miki

Herceg Novi, 44 Save Kovačevića, Herceg - Novi, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 875 Vizita: 18476

Numri i pyetjeve: 875 Vizita: 18476

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamenti përmban dy dhoma gjumi të ndara, një kuzhinë të pajisur plotësisht, një dhomë të gjallë të jetesës, gjithashtu ka ajer te kondicionuar, wi-fi dhe gjithçka që klientët duhet të kenë kënaqësi të plotë! Shtëpia ka dy dhoma dopio, secila me tarracë të vet me pamje nga deti, një kënd për të shijuar, një banjo, ajer te kondicionuar, të gjitha të nevojshme për gatim kafe, çaj ... Plazhi është 100 m nga shtëpia dhe qyteti i vjetër është vetëm 300 m. NË QERSHOR DHE SHTATOR janë çmime dukshëm më të ulëta !!!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268678882

+38269411934

Emri i pronarit

Tijana Mracevic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën