RENT A CAR

Apartamente BOKESKA NOC

Herceg Novi, Brace Grakalica 42A

Numri i pyetjeve: 618 Vizita: 66316

Numri i pyetjeve: 618 Vizita: 66316

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Hotel "Bokeska Noc" E vendosur në fshatin Savina, e cila është lagja më e qetë e qytetit dhe më sunnier, hoteli ndodhet nga plazhi pesëdhjetë shkallët, dhe nga qendra e qytetit 500-600 m. Unasem hotel ju do të keni paqe dhe qëndrim të këndshëm. Ne ju ofrojmë dhoma të dyfishtë dhe trefishtë me ballkone në det dhe tre apartamente që shkojnë në lëndinë dhe kulm me pamje nga deti. Hoteli ka vend të vet parkimi, lavanderi mysafir, kafe në tavolinë para në shtëpinë tuaj dhe restorantin tuaj, ju mund të merrni dy lloje të mëngjesit kontinental dhe mëngjesin anglez. Hoteli është kategorizuar me tre yje, që do të thotë se dhomat janë të dekoruara çdo mëngjes, liri krevati ndryshon çdo katër ditë, pishinë çdo ditë, dhe dhomat dhe apartamentet kanë ajer te kondicionuar, frigorifer, televizor, antenë satelitore dhe internet. Mirë se vini ju do të keni një qëndrim të këndshëm. Herceg Novi është vendosur në hyrje të Gjirit të Kotorrit, i cili ofron një pamje të mrekullueshme të hyrjes dhe daljes së shumë anijeve të pasagjerëve që vizitojnë Boka. Kur shkoni nga Herceg Novi në lindje, do të hasni në Herceg Novi Riviera të mrekullueshme dhe kur udhëtoni përgjatë portit Verige, do të gjeni qytetin e vjetër të Risanit, pastaj Perastin dhe të fundit në gjirin e qytetit antik të Kotorrit, i cili është edhe Gjiri i Boka Kotorskës. Herceg Novi ka dy aeroportet Tivatski 25km dhe Aeroportin e Dubrovnikut 28km. Kur jeni në Herceg Novi, ju nuk e dini se çfarë është më e ngrohtë, dielli që ju djeg ose ju takon. Qyteti është plot me gjelbërim mbi dyqind pemë të lulëzuar dhe me gjelbërim të përjetshëm që detarët kanë sjellë në shekuj për të dekoruar qytetin e tyre.Hertzeg Novi ka një strehë të gjatë 5 km përgjatë bregut ku mund të krijojë ndonjë qytet mesdhetar. Boka Kotorska largohet, por kurrë nuk harrohet.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 150m

Dërgo kërkesën