RENT A CAR

Apartamente Binjakët

Herceg Novi, Njegoseva 141,Igalo

Numri i pyetjeve: 6031 Vizita: 125261

Numri i pyetjeve: 6031 Vizita: 125261

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Tri-krevat, katër-krevat dhe gjashtëmbëdhjetë apartamente të ndërtuara rishtas janë ofruar. Brenda ndërtesës janë Plaza Twins, si dhe Pizzeria Twins. Mundësia peshonte në një piceri.

Oferta është edhe Lux Suite Nr. 7 (për 6 persona) të pajisur me një dhomë të gjallë me SmartTV, ajer te kondicionuar qendror, 2 dhoma gjumi (të dyja janë 2 + 1 dhe kanë TV LCD me mbi 100 kanale), banjo me dush dhe Jacuzzi, wc me makinë larëse, kuzhinë të pajisur plotësisht me pjatalarëse dhe tarracë 12 gjatë në anën jugore me pamje nga deti me karrige në kuvertë dhe dush.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në dyqan: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

068684455

Emri i pronarit

Dejan i Dragan Lucic

Dërgo kërkesën