RENT A CAR

Apartamente Grle Popoviq

Herceg Novi, Stepenište 28. oktobra br. 5

Numri i pyetjeve: 1489 Vizita: 40640

Numri i pyetjeve: 1489 Vizita: 40640

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë dy apartamente: 1.Apartament ndodhet në qendër të qytetit (Stari grad), në një ndërtesë në katin e dytë, me një oborr të mbuluar me hardhi dhe me një vend të shtrojë. Apartamenti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar, TV plazma, internet wireless dhe të gjitha pajisjet e nevojshme shtëpiake. Në anën jugore ka një tarracë të vogël me pamje të bukur të detit dhe të qytetit të Herceg Novi. 2. Apartament studio është e vendosur në qendër të qytetit të vjetër, 100 metra larg plazhit. Apartamenti ka për qëllim qëndrimin e një personi, me mundësinë e ndarjes së dy personave. Në afërsi të menjëhershme ka shumë restorante dhe kafene. Ajo është e pajisur me ajer te kondicionuar, TV, internet wireless dhe një aneks kuzhine. Në mini-dhomë ju keni gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të këndshëm në det
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 651 282

Emri i pronarit

Ljubica Popovic

Dërgo kërkesën