RENT A CAR

Apartamente HUTER

Herceg Novi, Mica Vavica

Numri i pyetjeve: 4347 Vizita: 109103

Numri i pyetjeve: 4347 Vizita: 109103

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Huter Apartamente Topla, në një vend tërheqës midis Hercge Novi dhe Igalo

Ne ofrojmë apartamente të vetme dhe të dy krevat (2 -8 shtretër)

Ka plazhe, restorante, fusha tenisi dhe objekte të tjera mikpritëse në afërsi

Rezervime: me telefon dhe email.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069043512

0038269046708

Emri i pronarit

DUSANKA HUTER

Web site: www.huterapartmani.me

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën